Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Ubekendt kunstner. Olie på lærred, Landevej med birkes, signeret A Lagerström, dateret -56.
430972. Ubekendt kunstner. Olie på lærred, Landevej med birkes, signeret A Lagerström, dateret -56.
55 x 84 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
55 x 84 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg:
3.263