BORDLAMPE, træ, elefant, midten af det 20. århundrede.

430970. BORDLAMPE, træ, elefant, midten af det 20. århundrede.

Sortfarvet træ. Højde 58 cm, inkl. lampe holder.

Brugsslitage, revne på den bagerste del, samling ved stammen fra fabrikationen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.294