VAS, glas, "Kraka" Sven Palmqvist for Orrefors, sign.

430960. VAS, glas, "Kraka" Sven Palmqvist for Orrefors, sign.

Højde 29 cm. Signeret Orrefors Kraka nr. 322 Sven Palmqvist.

Uvæsentligt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt Brugsslitage.

Antal besøg: 1.776