JOAN ABELLÓ. Landskab.

JOAN ABELLÓ. Landskab.
4309512. JOAN ABELLÓ. Landskab.

Olie på lærred
Signeret. På bagsiden, signeret og med titlen
60x73 cm.

Afmontering og løsrivelse af billedlaget i øverste venstre hjørne. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
60x73 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
SP - Subastas Presencial
Antal besøg: 438