STATUE „Ronald McDonald“.

STATUE „Ronald McDonald“.
4309332. STATUE „Ronald McDonald“.

beregnet til at sidde
ca. 165x120x90 cm.

Brugsslitage, ridser, delvis malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

beregnet til at sidde
ca. 165x120x90 cm.

Antal besøg: 1.157