SERVERINGSBAKKER, 1 parti.

SERVERINGSBAKKER, 1 parti.
4309156. SERVERINGSBAKKER, 1 parti.

11 stk med forskellige designs og dimensioner.
Stor oval 37 cm.
Mindst oval 27 cm.
Rektangulær 46x28 cm.
Oval 41x27 cm.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stor oval 37 cm.
Mindst oval 27 cm.
Rektangulær 46x28 cm.
Oval 41x27 cm.

Brugsslitage og ridser.

Antal besøg: 177