ANDERS ÖSTERLIN. „FLUEN“, FARVE SILKETRYK.

4308976. ANDERS ÖSTERLIN. „FLUEN“, FARVE SILKETRYK.

Signeret og dateret 1974, ca 99x69 cm, karmmål 103x73 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 146