OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, indsat på panel, monogram signeret RB og dateret 1910.

4308932. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, indsat på panel, monogram signeret RB og dateret 1910.

Ca. 36 x 43, træramme ca. 52 x 59 cm.

Defekt ramme. løs i leddene.

Få foretaget en gratis vurdering!

Defekt ramme. løs i leddene.

Antal besøg: 349