INGA ANDERSSON, blandede medier, signeret.

4307892. INGA ANDERSSON, blandede medier, signeret.

Ramme: ca. 41,5 x 31 cm
Maleri: ca. 18,5 x 14 cm.

Normal slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme: ca. 41,5 x 31 cm
Maleri: ca. 18,5 x 14 cm.

Normal slitage.

Antal besøg: 178