M. C. CASANELLES. En ung kvinde.

4306992. M. C. CASANELLES. En ung kvinde.

Olie på lærred
Signeret
75x60 cm.

Lidt strakt lærred. Ramme i stukket og malet træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
75x60 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 150