BRUNO FERRER. Komposition, olie på lærred, signeret.

4306832. BRUNO FERRER. Komposition, olie på lærred, signeret.

21,5 x 26 cm. Rammemål 27,5 x 32,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 286