GRYDESKAB, senere malet.

GRYDESKAB, senere malet.
4306549. GRYDESKAB, senere malet.

Grydeskab med skuffe samt skabsdør, metalbeslag.
Mål ca. 40 x 40 cm, højde ca. 70 cm.

Brugsslitage, senere malet, dør- og skuffeåbning, ridser, tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 273