BORD med klapper, senere malet, 20. århundrede.

4306449. BORD med klapper, senere malet, 20. århundrede.

Bord med to klapper, senere malet, dekoreret med blandt andet en lille bille.
Højde ca. 66 cm, længde ca. 100 cm, diameter foldet ca. 100 cm, bredde med klapper nedfoldet ca. 49 cm.

Brugsslitage, tørre revner, en knogle lidt skæv.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 215