DIAMANT, SMARAGD & PERLE HALSKÆDE.

4306390. DIAMANT, SMARAGD & PERLE HALSKÆDE.

Et smukt vedhæng sæt med diamanter, en rig, mørkegrøn oval smaragd og ophængt perle.

Hængt på guldbelagt sølvkæde (925 stemplet).

Leveres med en displayboks

Smaragd - ovalt snit, rig mørkegrøn, ca. 1,00 ct.
Diamanter - rundskåret, ca. 0,08 ct
Metal - Gulfarvet Metal

Kædelængde - 45.50cm
Kædevægt - 1.58gm
Vedhæng Vægt - 4.18gm
Kassevægt - 58,35gm
Samlet længde - 64.11gm.

Brugt/ God.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leveres med en displayboks

Metal - Gulfarvet Metal

Kædelængde - 45.50cm
Kædevægt - 1.58gm
Vedhæng Vægt - 4.18gm
Kassevægt - 58,35gm
Samlet længde - 64.11gm.

Brugt/ God.

Antal besøg: 224