KABINET, 1930'er/40'ere.

KABINET, 1930'er/40'ere.
4305994. KABINET, 1930'er/40'ere.

Farvet eg. Lige form, i forsiden to døre fineret i skakternet mønster. Interiør med 2 aftagelige hylder, hyldeholder lavet af messing. Bredde 149, dybde 45, højde 160 cm.

Brugsslitage, en dør har ingen lås, mindre ridser og stødmærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 845