GIPSMODEL, FOD, signeret og dateret „K.J. 1919".

4305871. GIPSMODEL, FOD, signeret og dateret „K.J. 1919".

Højde 23,5 cm.

Slid og slitage. Chips/skader.

Tema

Good Art Summer

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 23,5 cm.

Tema

Good Art Summer

Antal besøg: 1.480