SOFABORD, art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

430534. SOFABORD, art deco, første halvdel af det 20. århundrede.

Elm. Rund på 3 ben. Diameter 85 cm, højde 55 cm.

Brugsslitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 941