C GÖRAN KARLSSON. Geometrisk sammensætning.

4305210. C GÖRAN KARLSSON. Geometrisk sammensætning.

Tempera på lærred, 61 x 50 cm, karmmål 65 x 55 cm. Signeret CGK og dateret -95.

Mærker, knitrer, mindre malingstab, lille bule i lærredet.

Kunstner/designer

C Göran Karlsson (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

C Göran Karlsson (Født 1944)

Antal besøg: 584