PELLE ÅBERG. Violinspillende klovn.

4305043. PELLE ÅBERG. Violinspillende klovn.

Olie på panel, 45 x 37,5 cm, karmmål 58 x 49,5 cm. Signeret Pelle Åberg.

UDSTILLINGER
Sundsvall Museum, Härnösands Konsthall og Örnsköldsvik Museum i forbindelse med mindeudstillingen for Pelle Åberg 1978-79.

Almindelig overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

UDSTILLINGER

Almindelig overfladeslid.

Antal besøg: 353