JENS JUUL EILERSEN. SOFA, „Slice“, Eilersen, Danmark, 21. århundrede.

4303295. JENS JUUL EILERSEN. SOFA, „Slice“, Eilersen, Danmark, 21. århundrede.

Vinklede ben i forkromet metal. Aftagelige puder i grå tekstilbetræk. Monogram markeret i stoffet.
Mærket

Længde: 220 cm
Højde: 70 cm
Dybde: 86 cm.

Mindre slitage, helhedsindtrykket er godt, ingen andre bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket

Længde: 220 cm
Højde: 70 cm
Dybde: 86 cm.

Antal besøg: 789