4303295. JENS JUUL EILERSEN. SOFA, „Slice“, Eilersen, Danmark, 21. århundrede.
Vinklede ben i forkromet metal. Aftagelige puder i grå tekstilbetræk. Monogram markeret i stoffet.
Mærket
Længde: 220 cm
Højde: 70 cm
Dybde: 86 cm.
Mindre slitage, helhedsindtrykket er godt, ingen andre bemærkninger.