GRYDER, 3 stk, støbejern inkl. Norrahammar, 1800/2000 årh.

430271. GRYDER, 3 stk, støbejern inkl. Norrahammar, 1800/2000 årh.

To stykker med låg og et med benstøtte. Højde på gryderne med låg 21-26cm. Stuvning på benlængde 38. Bredde 26. Højde 26 cm.

Brugsslitage. Rustangreb. Stuvning på ben let skråtstillet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.703