BO LUNDAAHL. Tønde, stentøj, signeret, eget værksted.

4302226. BO LUNDAAHL. Tønde, stentøj, signeret, eget værksted.

Udskåret indretning.
Kvittering fra Konsthantverkarna 1997 medfølger.
Diameter ca. 21 cm.

Proveniens:
Tekstilkunstner Margaretha Åkerberg.

Mindre slitage.

Tema

Glass & Ceramics in Summer

Få foretaget en gratis vurdering!

Udskåret indretning.
Diameter ca. 21 cm.

Proveniens:

Mindre slitage.

Tema

Glass & Ceramics in Summer

Antal besøg: 221