HARALD LINDER. BORD, jugendstil, Uddevalla omkring 1900.

4302153. HARALD LINDER. BORD, jugendstil, Uddevalla omkring 1900.

Eg og kobber, skiven stemplet Harald Linder Uddevalla, højde ca 67, 45x45 cm.

Limet, repareret, nedenunder med hæfteklammer, slid, mærker. Et beslag mangler.

Tema

Art Nouveau in Summer

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Art Nouveau in Summer

Antal besøg: 888