BREITLING, Hercules armbåndsur, stål, 2005.

4302075. BREITLING, Hercules armbåndsur, stål, 2005.

Automatisk bestilt kronograf med safirglas.
Referencenummer: A39363
Serienummer: 726664
Kaliber: ETA 2892-A2
Diameter: 45 mm
Original armbånd i stål med foldelås.
Kasse, manual og certifikat inkluderet.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti. Servicehistorik ukendt. Brugsslitage. Mangler en skrue ved fastgørelsen af link til etui.

Få foretaget en gratis vurdering!

Referencenummer: A39363
Serienummer: 726664
Kaliber: ETA 2892-A2
Diameter: 45 mm

Antal besøg: 811