ARNE ANDERSSON. akvarel, signeret.

430187. ARNE ANDERSSON. akvarel, signeret.

Bybilledet. Billedstørrelse ca 30 x 22 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Arne Lennart Andersson (1933–2021)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 3.677