En spejllampe fra det 19. århundrede.

4301819. En spejllampe fra det 19. århundrede.

Den er forgyldt. Rigeligt dekoreret med planteornamentik. To lysestager i messing.
Dimensioner 67 x 57 cm.

Alder og brugsrelateret slid. Tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner 67 x 57 cm.

Antal besøg: 307