SVEN PALMQVIST. GLASSKÅLE, 2 stk, Orrefors, Colora.

4301033. SVEN PALMQVIST. GLASSKÅLE, 2 stk, Orrefors, Colora.

En signeret Fuga. Den anden er usigneret.
maksimal bredde 22 cm.

mindre slitage.

Kunstner/designer

Sven Palmqvist (1906–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

maksimal bredde 22 cm.

mindre slitage.

Kunstner/designer

Sven Palmqvist (1906–1984)

Antal besøg: 194