SOFA, rokokostil, 20. århundrede.

4300961. SOFA, rokokostil, 20. århundrede.

Højde ca. 85 cm
Sædehøjde ca. 42 cm
Bredde ca. 160 cm.

Slidmærker på trædele
Pletter, delvis blegning på tekstiler
Mindre slitage på dekorative bånd.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 85 cm
Sædehøjde ca. 42 cm
Bredde ca. 160 cm.

Slidmærker på trædele

Antal besøg: 203