JONAS NILSSON. LITOGRAFI, STRANDPIPER.

4300887. JONAS NILSSON. LITOGRAFI, STRANDPIPER.

E.A. Signeret og dateret 1991.
Billedmål 43x60 cm, rammemål 56x71 cm.

Glaseret. Glas med skader.

Kunstner/designer

Jonas Nilsson (Født 1968)

Få foretaget en gratis vurdering!

Glaseret. Glas med skader.

Kunstner/designer

Jonas Nilsson (Født 1968)

Antal besøg: 206