DIVERSE, 9 dele, midten/anden halvdel af det 20. århundrede.
430066. DIVERSE, 9 dele, midten/anden halvdel af det 20. århundrede.
Nilsjohan, isspand, "Is-Sissi", højde 18 cm 2 plastdåser, højde 16,5 cm, Per Bjelving.
Foderautomat, højde 21 cm, Ab Husqvarna Borstfabrik Sverige.
Hylde "string model", 3 hylder hver 74 x 18 cm.
Vasketøjskurv, højde 18 cm.
Køletaske, højde 34 cm.
Tørrehætte "Interma Siv", med bordstativ mm.
Alder og Brugsslitage.
Tørretumbleren er ikke funktionstestet.
Vasketøjskurv, højde 18 cm.
Køletaske, højde 34 cm.
Alder og Brugsslitage.