SOFA og dagseng, teak, Danmark, 1960'ere.

4299185. SOFA og dagseng, teak, Danmark, 1960'ere.

Længde ca 207 cm.
Dybde 80 cm.
Sædehøjde ca. 38 cm.
Ryghøjde ca. 70 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker. Revet stof og snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 207 cm.
Dybde 80 cm.
Sædehøjde ca. 38 cm.
Ryghøjde ca. 70 cm.

Antal besøg: 459