Ubekendt kunstner, Olie på Panel, stilleben, signeret 51.

429894. Ubekendt kunstner, Olie på Panel, stilleben, signeret 51.

Signeret Botula og omvendt Bo ture Larson.
66 x 55 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

66 x 55 cm.

Brugstilstand.

Antal besøg: 987