KOBBERFARTØJER.

KOBBERFARTØJER.
4298814. KOBBERFARTØJER.

Kobberbeholder/mælkepande med håndtag.
Højde ca. 26 cm, diameter ca. 21,5 cm.

Brugsslitage, buler, pletter. Låg mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
4298814. KOBBERFARTØJER.

Antal besøg: 162