MATCH LABELS m.m., samling, 20. århundrede.

4298426. MATCH LABELS m.m., samling, 20. århundrede.

En gaffelbinder og et plug-in-album med matchetiketter osv.

Varieret slitage, ikke fuldt afsluttet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 120