Skænk af egetræ, første halvdel af det 20. århundrede.

4298284. Skænk af egetræ, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 150, bredde 53, højde 85 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser, finerskader på benene, en låsesaks.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 244