SKULPTUR, Buste af Napoleon, knust marmor, moderne.

429812. SKULPTUR, Buste af Napoleon, knust marmor, moderne.

Højde ca 24,5 cm.
Signeret A Canova, og nummereret A 9507.

Lille Kantstødt på hat, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 24,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.197