HAVESTOLE, bryggerimodel, 5stk.

4297953. HAVESTOLE, bryggerimodel, 5stk.

Smedede rammer, foldning.
Højde 85cm, sædehøjde 45cm.

Brug/aldersslitage. Farvetab og rust, brudt træ. En stol har en afskåret nitte i benleddet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Smedede rammer, foldning.
Højde 85cm, sædehøjde 45cm.

Antal besøg: 335