Sæt 3 dele, Målerås, Pukeberg, Vrigstad.

429700. Sæt 3 dele, Målerås, Pukeberg, Vrigstad.

Vase, gråtonet glasmasse med luftbobler, etiket signeret Pukeberg Sweden, højde 22 cm.

Skål, pink farvet glasmasse, Vrigstad krystalhytte, gravering signeret i bunden, højde 14 cm, diameter 15 cm.

Vase, blå/hvid glasmasse, naturalistisk design, label signeret Målerås, højde 16 cm, diameter 15 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.241