JOSEP LLUÍS FLORIT. Kystudsigt.

4296925. JOSEP LLUÍS FLORIT. Kystudsigt.

Olie på lærred
Signeret
60x48,5 cm.

Ramme i støbt og patineret træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
60x48,5 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C10 Rosellón
Antal besøg: 222