1 armbånd, sølv, diverse producenter til vedhæng, udenlandske samt Svedboms Guld & Ædelsten, Sverige, vægt 7 gram.
1 ring, sølv, med turkis og perler, vægt 8 gram.
1 vedhæng, sølv, kan åbnes, til foto, vægt 5 gram.
1 broche, sølv, i form af et blad, vægt 3 gram.
1 halskæde med smykker, sølv, Kultasepät Sten & Laine, Finland, 1975, vægt 16 gram.
1 ørering, 18 karat guld, vægt 0,43 gram.
Ørering mangler perle, Ring mangler perle, Brugsslitage.