JESÚS PABLO CAMARGO. Landskab.

4296274. JESÚS PABLO CAMARGO. Landskab.

Akvarel på papir
Signeret og dateret 1992
17x17,3 cm.

I god stand. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Malet træramme.

Nej, betales af sælger

Genstanden findes i Barcelona, Spanien

Akvarel på papir
Signeret og dateret 1992
17x17,3 cm.

Nej, betales af sælger

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Zona Marcos - A
Antal besøg: 63

Andre interessante genstande