Vedhæng, sølv, Wiwen Nilsson OG KÆDE, sølv, 1973.

429544. Vedhæng, sølv, Wiwen Nilsson OG KÆDE, sølv, 1973.

Vedhæng i form af et kryds. Højde 4,6 cm.

Slitage, nogle gange ru med ridser og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 673