MARCELLE CAHN. Komposition, tegning, signeret og dateret 1925.

429534. MARCELLE CAHN. Komposition, tegning, signeret og dateret 1925.

13x20,5 cm.

Gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

13x20,5 cm.

Gulning.

Antal besøg: 1.241