KNIVE, 2 stk., PULVERHORN, JAGTHORN, ETUIER.

429483. KNIVE, 2 stk., PULVERHORN, JAGTHORN, ETUIER.

Kniv med etui FES længde 29 cm.
Kniv udskåret træ/messing længde inkl kasse 26,5 cm.
Jagt/posthorn messing længde 22,5 cm.
Pulverhorn længde 22 cm og cigaret etui 11 x 8 cm.

Brugsslitage, kasse med små ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.394