CYKEL, Crescent City Cross, 5-trins.

4294705. CYKEL, Crescent City Cross, 5-trins.

Rammestørrelse 53 cm.
Hjulstørrelse 26".
Uden støtte.

Brugsslitage. Nøglen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse 53 cm.
Hjulstørrelse 26".
Uden støtte.

Brugsslitage. Nøglen mangler.

Antal besøg: 293