LEIF BROBERG. Midsommer.

LEIF BROBERG. Midsommer.
4294682. LEIF BROBERG. Midsommer.

Olie på lærred, 104,5 x 75cm, karmmål 107 x 77 cm. Signeret og dateret LB 74.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 252