ADI HOLZER. Olie på lærred.

ADI HOLZER. Olie på lærred.
4293449. ADI HOLZER. Olie på lærred.

Mand med fugl, signeret 30x30 cm, samlede mål 33,5x33,5 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 207