MÄRKLIN, damplokomotiv med tender, 2 stk, HO.

4293440. MÄRKLIN, damplokomotiv med tender, 2 stk, HO.

Bestående af henholdsvis 44690 og 3046, længde ca. 27-28 cm.

Originale kartoner mangler, slitage, ikke funktionstestet.

Tema

Toys

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Toys

Antal besøg: 427