STOLEBORD, 3 dele, Italien, 1900-tallet.

429326. STOLEBORD, 3 dele, Italien, 1900-tallet.

Herkomst Carin Nilsons atelier. Største bord ca. 51, bredde 34, højde 60 cm.

Slitage, ridser, pletter, malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 709