SKÅL og SKULPTUR, stenmateriale, fx Olov Nilsson, Gotland.

4293244. SKÅL og SKULPTUR, stenmateriale, fx Olov Nilsson, Gotland.

Skulptur familie højde 39 cm
Skål diameter ca. 30 cm, signeret ON.

Ridser opstår.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skulptur familie højde 39 cm

Ridser opstår.

Antal besøg: 314